Daar doen we dus niet moeilijk over
Uit Oncyclopedia
“Verloedering van waarden zal leiden tot het einde van de wereld.”
“Doe niet zo moeilijk man!”
Dit leest toch niemand, daar doen we dus niet moeilijk over.
“Hé maar IK lees het TOCH!!”
Inhoud |
Geen probleem joh!
U heeft op dit moment waarschijnlijk niks beters te doen en daarom leest u dit artikel. Wat u helaas niet weet is dat er op de Oncyclopedia veel leukere artikelen staan, maar het lezen van dit artikel kan geen kwaad dus we doen er niet moeilijk over. Het is ook belangrijk om te weten dat u als een Atheïst bent, geen respect toont voor de palen waar onze beschaving op gebouwd is, maar wij respecteren deze ook niet dus we doen er niet moeilijk over. Mocht u daarentegen gelovig zijn, u ook niet de respect toont waar de huidige maatschappij opgebouwd is.... in ieder geval doen we daar dus ook niet moeilijk over.
Bent u homo? Dan doen we daar niet moeilijk over.
Bent u geel, groen, rood, zwart, of paars? Dan doen we er niet moeilijk over.
Mocht u evenwel geen tijd hebben om verder te lezen? Dan doen we er toch niet moeilijk over?! Leest u wel verder? Dan doen we ook niet moeilijk.
Als u op dit moment moeilijk doet, vragen we u om dit artikel te lezen. Mocht dit alles niet baten lees dan dit artikel (en dit en dit ook). We doen er in ieder geval niet moeilijk over.
Daar wordt onze pis niet lauw van
U pist wel eens in de sloot en u poept op straat, maar poep en pies is een hype dus we doen er niet moeilijk over. Ook bent u samen met alle andere mensen ter wereld verantwoordelijk voor de opwarming van de aarde, maar die wordt toch wel aangepakt door Al Gore dus wij doen er niet moeilijk over. Er sterven dagelijks honderden Afrikanen als gevolg van de westerse uitbuiting, maar daar hebben wij persoonlijk niks mee te maken dus we doen er niet moeilijk over.
Ga je gang maar
Het maakt ons echt niet uit dat u van yiffy houdt en dagen niet naar buiten komt en je tijd loopt te verspillen met encyclopedia dramatica en 4chan, zolang je maar naar Talpa kijkt doen wij er niet moeilijk over. Het kan ook geen worst schelen dat je intellectueel bent en elk weekend naar de kuip gaat om Feijenoord te zien duscussiëren, dat is heel normaal daar doen we niet moeilijk over.
Maaike's filosofische gedachten over Daar doen we dus niet moeilijk over